Nieuws
nieuws filter:
09.10.16

Op zoek naar nieuwe lesgevers

D.J.K.-ZAR is op zoek naar jou!

 

VACATURE  LESGEVERS

 

Vanaf 25 oktober 2016 zijn wij op zoek naar twee nieuwe lesgevers voor de groepen A,B en de vaardigheidsdiploma’s. Wie wil ons team komen versterken??

Wij kunnen geen geld bieden, iedereen bij onze vereniging werkt als vrijwilliger. Wat wij wel kunnen bieden is een leuke werkplek, kinderen die het enorm waarderen als u komt helpen en mocht u kinderen hebben die ook op zwemles moeten dan willen, zij met voorrang geplaatst worden.  Kijk voor de lestijden op deze site. Reageren kunt u via de contactpersoon  voor diplomazwemmen of door gewoon eens binnen te lopen voor de lesuren.

 

Marga Huttema (leidinggevende diplomazwemmen)

 

Voor verdere informatie kunt u mailen naar vrijwilliger@DJK-ZAR.nl of in het zwembad vragen naar Marga Huttema

Door: erikschriever